Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Çok sayıda silah ve Mühümmat ele geçirdi.
Gözden kaçırmayın
![Erzurum'da Gazetecilere Yönelik Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz](/images/temp/66b2319b3fa6e_IMG-20240806-WA0034.jpg)
Afyonkarahisar İl Emniyet MüdürlüğüKaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında;
7 ikamet ve 2 iş yerinde yapılan aramada, 8 Adet Tabanca, 293 Adet Tabanca Fişeği, * (10) Adet Tabanca Şarjörü, 7Adet Tüfek, 2 Adet Tabanca Parçası ele geçirilmiştir.
Konuyla ilgili olarak 7 şüpheli şahıs 6136 SKM kapsamında gözaltına alınmıştır. Gözaltında bulunan şüpheli şahısların tahkikatlarının tamamlanması neticesinde adli mercilere sevki sağlanacaktır.
Yorumlar
Yorum Yap