Gözden kaçırmayın
![1903 Afyon Beşiktaşlılar Derneği'nden Başkan Köksal'a Ziyaret](/images/temp/66b0df89276a3_IMG-20240805-WA0010.jpg)
Gümüşhane'de gerçekleşen Okullar Arası Muay Thai Türkiye Şampiyonası, Afyonkarahisarlı sporcular için büyük bir zaferle sonuçlandı. Toplamda 5 madalya kazanan sporcular, şampiyonada gösterdikleri performansla dikkatleri üzerlerine çekti. 2 Türkiye birinciliği, 1 Türkiye ikinciliği ve 2 Türkiye üçüncülüğü ile toplamda 5 madalya kazanan sporcular, şehrimizi gururlandırdı.Madalya Alan SporcularTürkiye Şampiyonu (Altın Madalya): Müzeyyen Sevim ve Selver AktürkTürkiye İkincisi: Hüseyin AcarTürkiye Üçüncüleri: Arife Nur Erem ve Damla Sağlam #MuayThai #TürkiyeŞampiyonası #Gümüşhane #Spor #Başarı #Afyonkarahisar #MilliSporcular
Yorumlar
Yorum Yap